SMS půjčky pro problémové klienty

V době, kdy převládaly bankovní půjčky, se lidé domnívali, že jakmile nemají úplně „čistí štít“, je pro ně půjčka nedosažitelná. Jenže takových lidí je hodně, a proto speciálně pro ně vznikají půjčky, které jim vyjdou vstříc. Najdeme je mimo bankovní instituty. Jsou jimi půjčky pro problémové klienty.

SMS půjčky pro problémové klienty

SMS půjčka pro problémové klienty je varianta SMS půjčky. Jak už plyne z označení půjčky, není obtížné tuto půjčku získat, ani v případě, že jste měli nějaké potíže (se splácením či jiným prokázáním bonity), následkem čehož jste byli označeni za problémového klienta. Obecně jsou SMS půjčky snadno dostupné. Kromě toho, že o ně žádáte prostřednictvím SMS, je pro ně typická i krátkodobost a menší suma určená k půjčení. Právě tyto dva faktory umožňují poskytovatelům, aby mohli mít na žadatele menší nároky a zároveň příliš neriskovali v případě vaší neschopnosti splácet. Celková suma u SMS půjček pro problémové klienty, kterou si můžete půjčit, a doba trvání jsou dány konkrétním poskytovatelem. Většinou je částka od několika stovek po několik tisíc korun a doba splatnosti je v rámci několika dnů či týdnů. Dalšími typickými znaky jsou jednoduché podmínky, fixní poplatek místo úroku a možnost využít SMS půjčku pro problémové klienty na libovolný účel.

Co znamená „problémový klient“

Nevíte stále, jestli je SMS půjčka pro problémové klienty vhodným finančním produktem i pro vás? Možná nerozumíte přesně pojmu „problémový klient“. Jde o člověka, který má potíže získat bankovní půjčku, ale i půjčku od nebankovní společnosti, která se vyznačuje náročnějším prověřováním bonity spočívajícím v nahlížení do registru dlužníků, kontrolování výše příjmů, případně i dalších náležitostí. Pokud i vy víte, že máte ztížené podmínky získat „klasickou“ půjčku, máte dvě možnosti. Buď budete náhodně oslovovat poskytovatele, kteří vás zaujmou, a doufat, že i přes váš „handicap“ vám někdo vyjde vstříc, nebo se přímo zaměříte na poskytovatele nabízejícího SMS půjčky pro problémové klienty. Zřejmě si nemusíme říkat, jaká možnost je jednodušší.

Další možnosti sjednání

Výše jsme si uvedli, že existují SMS půjčky, jejichž hlavním znakem sjednání SMS. Existují i další možnosti sjednání půjčky. Jejich nabídka záleží na tom, jakou banku či nebankovní společnost oslovíte. Patří mezi ně:

 • online sjednání: Požádáte o půjčku vyplněním jednoduchého formuláře na webu daného poskytovatele či internetovém portálu, který ho nabízí. Některé z nich umožňují srovnání jednotlivých půjček. Předání peněz může probíhat bezhotovostně či osobním předáním pověřenou osobou. Uzavření smlouvy v tomto případě probíhá podepsáním smlouvy a jejím zasláním poštou či prostřednictvím kurýra.
 • sjednání na pobočce společnosti: Můžete si vypravit na pobočku banky či nebankovní společnosti. Je to nejméně pohodlí způsob sjednání půjčky a není vhodný pro ty, kteří na její vyřízení spěchají. Je také třeba počítat s tím, že pobočky mají nějaké své otevírací hodiny, která vám nemusí vyhovovat.
 • sjednání v pohodlí vašeho domova: Na základě telefonického hovoru či online formuláře k vám domů přijde pověřená osoba, se kterou vše vyřídíte.
 • Vyřiďte si snadno SMS půjčky

  Půjčky pro problémové klienty vyřídíte… Jedním slovem snadno. Jak jsme si výše popsali, jejich hlavní podstatou je vyřízení prostřednictvím napsání krátké textové zprávy. Jejich poskytovatelé zpravidla nabízejí i možnost sjednání pomocí online dotazníků. Zpravidla nechávají na vás, kterou variantu si vyberete. Obě vám však umožní sjednat si půjčku rychle a jednoduše.

    Snubní prsten POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

  Hosted on MyDreams VPS server